top of page

Kurumsal

Hakkımızda

1995 yılında Gaziantep’te KEVSER İNŞAAT olarak kurulan firmamız; yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyerek ilerlemiş, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün sektöründe saygın bir yere sahip olmuştur. Firmamız 1995 ile 2005 yılları arasında Bölgede birçok kurum ve özel kurum taahhüt işlerinde başarılı projelere imza atmıştır. 2005 yılında Gaziantep’te özel bina yapılarına başlayarak konut sektörüne giriş yapmıştır. 2005 yılından bu yana ise Gaziantep, Kilis ve bölgede birçok başarılı konut projelerine imza atmıştır. 2017 yılında Yenilenmek, dinamik bir yapıyı tekrardan canlandırmak ve marka değerini daha yükseklere taşımak adına firmamız, NACAR İNŞAAT MİMARLIK ünvanını almıştır.

NacarInsaat Logo 3DWall.jpg
inşaat

Vizyonumuz

Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek. Sektöre farklı bir boyut getirerek, değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmak. Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece bir proje değil gerçek yaşam ve prestij merkezleri yaratmak.

Misyonumuz

Geçmişe Saygılı, Geleceğe Saygın mottosu ile her geçen gün gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek, geliştirmekte olduğumuz projelere uygulayarak geçmişten aldığımız güç ve geleceğin bilgi teknolojisi ile en yeni ve sistemli evler üreterek şehrin karmaşasından uzak hissettirecek projeler en büyük amacımızdır.

Yaratıcı

Günden güne yenilikçi ve yeni nesil teknolojilerle entegreli olup her projemiz özenle sizlere.

Güvenli

En ufak detayına kadar birinci sınıf malzeme ve sağlam ekipmanlarla bizlerin ve sizlerin güvenliğine her zaman öncelik veriyoruz.

Planlı

Doğru lokasyon, doğru konum ve ihtiyaca dönük projeler Körkün'de !

Lüks ve kaliteli dairelerimiz ile Gaziantep‘e
bir inci niteliğinde projelerimizle sizlerle...

Linkler

Projeler

İletişim

Abdulkadir aksu bulvarı No:140/A-B Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: +90 (342) 360 51 21
E-Posta:info@nacar-insaat.com
bottom of page